Študentská pôžička od Tatrabanky

Študentská pôžička od Tatrabanky

Tatrabanka patrí medzi najväčšie slovenské banky s veľmi bohatou históriou. Každá banka sa snaží budovať si svoj imidž a oslovovať potenciálnych klientov svojou marketingovou stratégiou. Táto forma komunikácie sa líši od banky k banke.

Tatrabanka patrí medzi slovenské banky, ktoré nevenujú špeciálnu pozornosť študentom. Tejto špecifickej skupine spotrebiteľov Tatrabanka neponúka špeciálny účet a ani pôžičku. Dôvodov môže byť viacero. Mladí ľudia nie sú veľmi vernými zákazníkmi. Dokážu bez akýchkoľvek problémov zmeniť banku pri výhodnejšej ponuke. Takto sa mnohým bankám neoplatí starať sa o študentov v predpoklade, že u nich zostanú do konca svojho života.

To, že Tatrabanka neponúka špeciálne produkty pre študentov však neznamená, že produkty Tatrabanky nie sú pre študentov výhodné. Mnohé iné banky reklamujú svoje produkty ako študentské, hoci rozdiel medzi študentským a normálnym účtom je často úplne symbolický.

Čo rozhoduje o výhodnosti, a teda aj cene úveru je forma zabezpečenia a nie fakt, že človek je študent. Tatrabanka ponúka rôzne formy zabezpečenia úverov, v ktorých je niekoľko vhodných pre mladých študujúcich ľudí. Väčšinou sa využíva rodič ako ručiteľ alebo sa použije nehnuteľnosť rodičov na založenie. Všetko záleží iba na preferenciách a možnostiach.

Ďalšie pôžičky pre študentov:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.