Študentská pôžička od ČSOB

Študentská pôžička od ČSOB

Záujmom každej banky, ktorá myslí do budúcnosti, je prílákať mladých ľudí a hlavne študentov. V budúcnosti sa z nich môžu stať významní klienti. Vybudovať si dôveru a primäť študenta k vernosti k banke je však náročné.

Do konkurenčného boja o študenta sa zapája aj ČSOB. Ako iné slovenské banky aj ČSOB ponúka študentom bezplatný bežný účet. Prostredníctvom tohto úveru dokáže ČSOB poskytnúť študentom malý úver formou kontokorentu. Týmto spôsobom môžu študenti čerpať až 600 Eur. O kontokorent musí majiteľ účtu požiadať. Pokiaľ kontokorent nie je využívaný, majiteľ účtu za jeho vedenie nič neplatí. V prípade, že čerpá nejaké finančné prostriedky, za určitých okolností neplatí z danej sumy úroky.

Suma 600 Eur slúži na drobné výdavky počas školského roka. Na pokrytie väčších výdavkov ponúka ČSOB spotrebný úver. Študenti ho môžu čerpať so zvýhodneným úrokom 8,94  %. Žiadateľ musí mať trvalý pobyt na území SR a nesmie byť starší ako 28 rokov. Úver je poskytovaný do výšky 6 tisíc Eur.

Študent nemusí dokladovať využitie požičaných peňazí, takže ČSOB úver mu môže poslúžiť na uhradenie nákladov spojených s vycestovaním za letnou brigádou alebo na cestovanie po Európe či iných kontinentoch.

Ďalšie pôžičky pre študentov:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.