Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu

Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu

V živote sa vyskytujú situácie, ktoré  je nutné urýchlene finančne riešiť. Nie každý človek je na takúto situáciu pripravený tým, že má nejaké odložené úspory. Nebankové subjekty sú miestom kam sa dá obrátiť a požiadať o pôžičku.

Rýchle pôžičky od týchto spoločností sú veľmi jednoduchou formou, ako financovať naliehavé problémy. Nebankové spoločnosti pri tomto type pôžičky nevyžadujú dokladovanie príjmu. Ako ručenie prijímajú nehnuteľnosti alebo aj autá. V určitých prípadoch je možné získať pôžičku aj bez akéhokoľvek ručenia. Tu je však výška pôžičky veľmi obmedzená a vyžaduje sa určitá história klienta s danou nebankovou spoločnosťou.

Vybavenie rýchlej pôžičky je naozaj jednoduché. Pri tomto type pôžičky je potrebný byť veľmi obozretný. Obchodný model nebankových spoločností je vcelku odlišný od bánk. Nebankové spoločnosti nie sú licencované Národnou bankou Slovenska a ich kontrola štátom je výrazne obmedzená.

Niektoré obchodné praktiky nebankových spoločností sú často v zóne neetického správania sa. Nebankové spoločnosti sa veľmi často pokúšajú skryť reálne náklady spojené s pôžičkou. Môžu uvádzať úroky, ale rôzne poplatky sú často nepriamo zamlčované. Pri pôžičkách je dôležitá ročná priemerná miera nákladov, ktorá zohľadňuje aj poplatky spojené s pôžičkou. Toto je údaj, na základe ktorého je nutné sa rozhodovať.

Ďalšie pôžičky pre študentov:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.