Rýchla SMS pôžička pre študentov

Rýchla SMS pôžička pre študentov

Študenti sú veľmi náchylní k náhlym finančným problémom. Súvisí to s nezodpovednosťou, ktorá je charakteristická pre toto obdobie života. Nebankové subjekty dnes ponúkajú veľmi jednoduché riešenia pre takýchto ľudí.

Ich riešenie má však veľmi ďaleko od dokonalého. Forma je síce veľmi príjemná. Študent vyplní jednoduchú žiadosť na internete, odošle ju, potvrdí niekoľko sms správ inými sms správami a peniaze má do niekoľkých hodín na účte, prípadne mu príde šek.

Veľa ľudí sa dá niečím takýmto zlákať a koná často skratovo. Až neskôr zistia, za akých podmienok si  od nebankového subjektu požičali. Úrokové miery pri takýchto formách pôžičiek sú často až neuveriteľné. Ročná miera percentuálnych nákladov sa často dostáva nad 100 percent.

Sms pôžičky od nebankových spoločností môže využívať takmer každý, aj študenti. Neexistuje niečo ako sms pôžička iba pre študentov. Sms pôžičky sú poskytované vo veľmi limitovanej výške. Často to je iba zopár stoviek Eur alebo ešte menej. Ďalším špecifikom je doba splácania, ktorá je netradične krátka. Spravidla to je iba niekoľko týždňov.

Sms pôžičky od nebankových spoločností určite majú svoje opodstatnenie na trhu s pôžičkami. Nikto by sa však nemal dať zviesť ich jednoduchosťou a rýchlosťou za cenu ich celkovej nevýhodnosti.

Ďalšie pôžičky pre študentov:

Skúsenosti a názory:
3 názory na “Rýchla SMS pôžička pre študentov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.