Pôžičky od poštovej banky

Pôžičky od poštovej banky

Poštová banka patrí medzi najstaršie banky na Slovensku a zároveň je bankou veľmi špecifickou. Sieť pobočiek Poštovej banky kopíruje pobočky Slovenskej pošty. Takto sa Poštová banka dostáva do mnohých dedín a malých miest. Dostupnosť pobočiek je určite konkurenčnou výhodou Poštovej Banky.

Poštová banka ponúka 4 základné druhy pôžičiek. Dostupná pôžička je bezúčelová spotrebná pôžička. Banka pri nej nepožaduje ručiteľa  ani potvrdenie o príjme. Výška tohto úveru je maximálne 3500 Eur. Minimum je 400 Eur. Doba splatnosti sa musí pohybovať v rozmedzí 20 – 70 mesiacov. Banka vypláca maximálne 2000 Eur z tejto pôžičky v hotovosti.

Pôžička na bývanie je veľmi podobná Dostupnej pôžičke. Takisto sa jedná o bezúčelovú spotrebnú pôžičku. Nie je nutné požičané peniaze použiť na bývanie. Výška tohto úveru je maximálne 17 tisíc Eur a minimálne 3500 Eur. Doba splatnosti je od troch do desiatich rokov. Pri tejto pôžičke sa nezakladá žiadna nehnuteľnosť a nie je potrebný ani ručiteľ. K žiadosti je nutné doložiť iba občiansky preukaz a jeden doklad s adresou nehnuteľnosti uvedenej v nehnuteľnosti. Príkladom môže byť faktúra za elektrinu.

Poštová banka ponúka aj drobné pôžičky do 400 Eur a povolené prečerpanie účtu.

Ďalšie pôžičky pre študentov:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.