Funguje to aj bez potvrdení

Funguje to aj bez potvrdení

Študenti, dôchodcovia, nezamestnaní, začínajúci podnikatelia a tiež ženy na materskej dovolenke patria do rizikovej skupiny, pre ktorú je získanie pôžičky veľmi komplikované. Tieto osoby sú pracovne neaktívne  a teda nemajú žiadny pravidelný príjem.  Pri žiadosti o pôžičku nemôžu študenti ani dôchodcovia doložiť potvrdenie o príjme. A to je pri pôžičkách veľká prekážka.

V banke pôžičku nedostanete

Ak patríte do niektorej zo spomínaných rizikových skupín, v banke pôžičku pravdepodobne  za žiadnych okolností nedostanete. Riešením sú nebankové spoločnosti, ktoré poskytujú pôžičky ihneď aj týmto rizikovejším osobám (napríklad študentské pôžičky). Nie je potrebné dokladovať príjem. Tento druh služby, ktoré nebankové spoločnosti ponúkajú, je určený nielen pre nezamestnaných, ženy na materskej, dôchodcov alebo pre študentov, ale aj pre ľudí s veľmi nízkymi príjmami.

Iné výhody nebankových spoločností

Okrem toho, že spoločnosti nehľadia na výšku vašich príjmov a nežiadajú garancie, často neskúmajú ani registre dlžníkov. Môžete tak získať peniaze aj v prípade, že ste v minulosti mali problémy s riadnym splácaním úveru či hypotéky. Pôžičku je dokonca možné vybaviť veľmi ľahko online.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.